Mezi naše velké zákazníky patří i ti, kdo vlastní staré jeřáby, u nás nejvíce rozšířené Sniny a SUB. Tyto jeřáby přečkaly věky, ale nyní jim dochází dech, respektive jim dosluhují různé komponenty. Mezi nejčastější bolest, vedle opotřebených převodovek, sjetých kol či spálených motorů, patří zastaralá a již zcela nevyhovující elektroinstalace a ovládání. S tím se pojí mnohdy nevyhovující a třeba i nefunkční rychlosti nebo různě opotřebené kabelové přívody a vlečky.

 

Již nevyhovující elektroinstalace je při naší rekonstrukci nahrazena novou současnou technologií, která splňuje nejpřísnější kritéria dnešních platných předpisů a norem, použitelné pohony, pojezdy a převodovky jsou repasovány.

 

Stejně tak i dnes již zastaralé a naprosto nevyhovující ovládání, které by jistě mnohdy slavilo úspěch v technickém památkovém ústavu je nahrazováno novým, současným ovládáním, které je stále častěji dálkové.

 

To přináší rovnou dvě výhody. Jeřábník nemusí pokaždé absolvovat cestu do kabiny, která je po rekonstrukci odpojena od ovládání, ale zároveň tuto kabinu v naléhavých případech může využít, když manipulace vyžaduje její sledování z výšky.

 

Samozřejmě, že se rekonstrukce provádí komplexně a přesně podle požadavku každého zákazníka. V některých případech se jeřábnické kabiny demontují, v jiných případech se ponechávají pro případ nutných manipulací. Stejné je to i s jejich odpojením. To může být definitivní, nebo může být ovládání upraveno a pak může v případě potřeby suplovat to dálkové pouze přepojením zástrček ovládacích kabelů.

 

V každém případě je na rekonstruovaný jeřáb pěkný pohled. Mnohdy spolehlivé a bezvadně fungující staré jeřáby, které začaly stářím vynechávat, jsou po rekonstrukci opět připraveny Vám sloužit a vrátit Vám tak investované prostředky. Zkuste i Vy takto omladit svůj jeřábový park. Těšíme se na Vás v Besmontu!

Hledání

Obrázek z galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen